Ketaus keptuvė Zyle Ø30 cm, ZY130KFP

32.50

Ketaus keptuvė Zyle Ø26 cm, ZY126KFP

25.00

Kvadratinė ketaus keptuvė su grill paviršiumi Zyle 23 x 23 cm, ZY123KGFP

27.50

Ketaus Keptuvės: Kas Tai Yra?

Pirmiausia, leiskite supažindinti su tuo, kas yra ketaus keptuvė. Ketaus keptuvė yra išskirtinė virtuvės priemonė, kuri naudojama maisto gaminimui. Šios keptuvės pagrindinis pranašumas yra tai, kad jos yra ilgaamžės. Nusipirkę gerą ketaus keptuvę, ją tinkamai prižiūrėdami, galėsite ją turėti visą gyvenimą.

Kodėl Verta Investuoti į Ketaus Keptuvę?

Yra daug priežasčių, kodėl verta investuoti į ketaus keptuvę:

  1. Ilgaamžiškumas: Šie gaminiai yra labai stori, neturi plastikinių rankenų ar kitų detalių.
  2. Išskirtinės gaminimo savybės: Stora ketaus keptuvė labai tinkama mėsos gaminaims kepti. Ant šios keptuvės puikiai iškepsite burgerius ar storiausią steiką. Aukšta temperatūra šios keptuvės nepaveiks
  3. Nebijo subraižymo: Galite naudoti visus įrankius, net ir metalinius.
  4. Sveika: Nepadengta jokiais chemikalais.

Ketaus keptuvės daugeliu atvejų laikomos sveikesniu pasirinkimu palyginti su daugeliu kitų keptuvių dėl kelių priežasčių:

  1. Mažiau naudojamo riebalų kiekio: Ketaus paviršius, tinakmai paruoštas, yra nelimpantis, todėl daugeliu atvejų galima sumažinti naudojamų riebalų kiekį maisto gaminimo procese. Tai padeda mažinti kalorijų kiekį ir riebalų suvartojimą.
  2. Maisto ruošimo būdas: Ketaus keptuvėse galima mažiau naudoti aliejaus ar kitų riebalų, kad išvengtumėte maisto prilipimo prie paviršiaus. Tai leidžia gaminant maistą išlaikyti jo natūralų skonį ir maistingas savybes.
  3. Maisto išsaugojimas: Ketaus keptuvėse maistas dažnai išsaugo daugiau maistinių medžiagų, nes jis gaminamas greitai ir lygiai, neprarandant daug maisto vertingų medžiagų dėl ilgo kepimo laiko.
  4. Mažiau kenksmingų medžiagų: Ketaus paviršius yra labai atsparus cheminiams reagentams.
  5. Mažiau laiko praleidžiama gaminant maistą: Kuo ketaus keptuvės dažnai šildo greičiau nei kitos keptuvės, todėl maistas gaminamas greičiau, ir jame išlaikomos daugiau maistinių medžiagų.