Įkraunamas plaunantis dulkių siurblys Zyle Kaiser ZYWETCLEANBW, su UV spinduliais

303.30

Įkraunamas plaunantis dulkių siurblys Zyle Kaiser ZYWETCLEAN, su UV spinduliais

337.00

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle ZY602VC, 600 W

294.00

Išmanusis įkraunamas plaunantis dulkių siurblys Zyle Kaiser PRO ZYWETCLEANPRO

436.17

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle ZY603VC, 600 W

347.00

Įkraunamas dulkių siurblys ZYLE ZY600VC, 350 W

185.07

Dulkių siurbliai šluotos. Kuo jie ypatingi?

Dulkių siurbliai šluotos šiuo metu pati populiariausia dulkių siurblių kategorija. Už tradicinius siurblius daug mažiau užimantys vietos, tačiau tas pačias siurbimo savybes atkartojantys, o kartais net ir aplenkiantys, šio tipo dulkių siurbliai yra tikrai geras pasirinkimas norint palaikyti švarą namuose.

Dar žinomi kaip belaidžiai dulkių siurbliai jie yra labai multifunkcionalūs ir praktiški. Kur tradiciniam įrenginiui reikėtų didelės erdvės spintoje, o gal ir net ir atskiros spintos, tai šio tipo siurbliai užima vietos ne ką daugiau negu paprasčiausia grindų šluota. Galbūt dėl formos panašumo ir vadinami „šluotomis”?

Koki dulkių siurblių šluotų privalumai?

Įkraunami dulkių siurbliai gali viską ką gali tradiciniai siurbliai tik tuo pačiu tai daro užimdami mažiau vietos, nereikalaujantys siurbti trugdančio laido ar kištuko lizdo paieškų tinkamoje vietoje. Tuo pačiu jie gali transformuotis į rankinį siurblį, kuris labai patogus baldams ar automobiliui siurbti.

Begaliniai privalumai kaip: dulkių erkutes naikinantys ultravioletiniai spinduliai. Besisukantis, viską surenkantis šepetys. Galingi, bet tylūs varikliai. Didelės talpos, ilgai siurbti leidžiančios baterijos.

Dulkių siurblys – būtinas įrenginys turintiems gyvūnų. Mūsų siūlomi dulkiu siurbliai turi labai gerą funkciją – Ultravioletinius spindulius. Tai reiškia, kad jūsų gyvūnų iš lauko parneštos bakterijos papildomai naikinamos Ultravioletinės šviesos spinulių. O besisukantis šepetys padės surinkti tuos prie visko limpančius gyvūnų plaukus.

Labai svarbu galingas dulkių siurblys. Vienas iš mūsų siūlomų siurblių turi net 600W galią, kuri leis surinkti net ir labiausiai užsispyrusius nešvarumus, trupinius ar gyvūnų plaukus.

Pamirškite senovinius, daug vietos užimančius siurblius ir ieškojimą į kurią rozetę jį pajungti.

Geriausias dulkiu siurblys šluota. Koks jis?

Koks yra geriausias dulkių siurblys šluota priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. Atkreipkite dėmesį į galią, baterijos talpą, priedų skaičių, ar siurblys išsiardo į atskiras dalis ir patampa nešiojamu.