Elektrinis ventiliatorius, ZYLE ZY030BF

Original price was: €199.00.Current price is: €158.00.

Elektrinis ventiliatorius be menčių Zyle ZY050BF

Original price was: €199.00.Current price is: €169.00.

Elektrinis ventiliatorius – oro šildytuvas be menčių Zyle ZY090BF

Original price was: €219.00.Current price is: €186.00.

Elektrinis ventiliatorius – oro šildytuvas be menčių Zyle ZY011BF

Original price was: €239.00.Current price is: €203.00.

Ventiliatorius yra įrenginys, skirtas orui judinti ir vėsinti.

Pagrindinis ventiliatoriaus tikslas yra padaryti orą komfortiškesniu, perkeliant karštą, drungną ar užterštą orą ir pakeičiant jį šviežiu, švariu oru. Ventiliatoriai naudojami įvairiose srityse, tokių kaip namų vėdinimas, gamyba, pramonė, kompiuterių sistemų aušinimas ir kt.

Pagal savo konstrukciją ventiliatoriai gali būti grindiniai, staliniai, stogo ir kt. Grindiniai ventiliatoriai yra dažniausiai naudojami namuose, jie gali būti pastatyti ant grindų arba staliuko. Staliniai ventiliatoriai gali būti pastatyti ant stalų arba kitų paviršių, jie gali būti reguliuojami pagal aukštį ir kampą. Stogo ventiliatoriai yra naudojami stoguose, siekiant pagerinti ventiliaciją ir sumažinti šilumos susikaupimą.

Ventiliatoriai taip pat gali skirtis pagal savo paskirtį, tai yra, ar jie yra naudojami vėsinimui, ar oro judėjimui, ar filtravimui. Oro vėsinimo ventiliatoriai tiesiogiai vėsina orą ir padeda jį cirkuliuoti patalpose, o oro judėjimo ventiliatoriai naudojami siekiant priversti orą judėti per kanalus arba kryptis. Filtravimo ventiliatoriai naudojami siekiant išvalyti orą nuo dulkių, bakterijų ir kitų teršalų.

Ventiliatoriai be sparnuotės

Ventiliatoriai be sparnuotės neturi išorėje besisukančios sparnuotės kaip tradiciniai ventiliatoriai. Savo veikimo principu-konstrukcija jie panašesni į plaukų džiovintuvus, kur pats mechanizmas – variklis su sparnuote yra paslėpti ventiliatoriaus korpuse. Oras paduodamas per ventiliatoriaus korpuse specialiai suformuotus oro srauto paskirstymo kanalus. Tai yra tyliai veikiantys ventiliatoriai.