Įkraunamas plaunantis dulkių siurblys Zyle Kaiser ZYWETCLEANBW, su UV spinduliais

303.30

Įkraunamas plaunantis dulkių siurblys Zyle Kaiser ZYWETCLEAN, su UV spinduliais

337.00

Ploviklis kietoms grindims Zyle Hard Floor Cleaner ZYHFC1000, 1000 ml, skirtas plaunantiems dulkių siurbliams ir robotams

14.00

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle ZY602VC, 600 W

294.00

Hepa filtras siurbliui Zyle Kaiser ZYWETCLEAN, ZYWETCLEANHepa

9.99

Ploviklis kietoms grindims Zyle Hard Floor Cleaner ZYHFC0500, 500 ml, skirtas plaunantiems dulkių siurbliams ir robotams

8.00

Valymo šepetys siurbliui ZYWETCLEAN, ZYWETCLEANBrush

9.99

Išmanusis įkraunamas plaunantis dulkių siurblys Zyle Kaiser PRO ZYWETCLEANPRO

436.17

Plaunantis robotas- siurblys su dulkių išpylimo stotele Zyle ZY520RVW, baltas

429.00

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle ZY603VC, 600 W

347.00

Filtrų rinkinys siurbliui ZY602VC, ZY611F

12.09

Grindų plovimo robotas Zyle ZY400WR, juodas

169.00

Plaunantis robotas siurblys Zyle ZY50RV, su savaiminio išsivalymo stotele

789.00

Plaunantis robotas – siurblys su dulkių išpylimo stotele Zyle ZY510RVB, juodas

429.00

Filtro ir šepetėlio rinkinys siurbliui ZYWETCLEANPRO, ZYWCPAP

15.00

Dulkių siurblys Zyle ZY360VC, 700 W

149.00

Įkraunamas dulkių siurblys ZYLE ZY600VC, 350 W

185.07

Dulkių siurblys Zyle Bora 4000Z su vandens ir HEPA filtrais, 850 W

159.00

Dulkių siurblys Zyle Bora 5000Z su vandens ir HEPA filtrais, 850 W

189.00

Dulkių siurbliai – privaloma turėti visiems namams

Dulkių siurbliai yra prietaisai, kurie naudoja siurbimo jėgą, kad pašalintų dulkes, nešvarumus ir kitas smulkias daleles iš paviršių, tokiose kaip grindys, baldai, kilimai arba oras. Dulkių siurbliai gali būti skirtingų tipų, dydžių ir formų, priklausomai nuo jų paskirties ir naudojimo būdo. Kai kurie dulkių siurbliai yra skirti namų valymui, kiti – pramoniniams arba komerciniams tikslams. Dulkių siurbliai taip pat gali turėti įvairių funkcijų, tokių kaip filtravimas, oro drėkinimas, aromatizavimas arba dezinfekavimas.

Dulkių siurbliai pasirodė šiek tiek daugiau nei prieš šimtą metų, kuomet žmonės pradėjo ieškoti būdų, kaip lengviau išlaikyti savo namus švarius. Pirmieji dulkių siurbliai buvo ganėtinai dideli ir neefektyvūs, tačiau su laiku technologijos tobulėjo, o siurbliai tapo mažesni ir galingesni. Dabar jie yra neišvengiama buities priemonė, padedanti išlaikyti namus švarius.

Dulkių siurblių technologijos

HEPA filtrai:
Didelio efektyvumo kietųjų dalelių oro (HEPA) filtrai puikiai sulaiko mikroskopines daleles, įskaitant alergenus, pvz., dulkių erkutes, naminių gyvūnėlių pleiskanas ir žiedadulkes. Jie ypač naudingi žmonėms, sergantiems alergija ar astma.

Cikloninė technologija:
Cikloniniai dulkių siurbliai naudoja ciklono technologiją, kad sukurtų galingą išcentrinę jėgą, kuri atskiria nešvarumus ir šiukšles nuo oro. Tai užtikrina nuolatinę siurbimo galią ir apsaugo nuo filtro užsikimšimo.

Su maišu arba be:
Dulkių maišeliuose naudojami vienkartiniai maišeliai nešvarumams ir dulkėms surinkti, taip sumažinant dulkių poveikį maišelio šalinimo metu. Siurbliuose be maišelių nešvarumams surinkti naudojami konteineriai, dažnai su filtrais, kuriuos reikia periodiškai valyti.

Vandens filtravimas:
Kai kuriuose dulkių siurbliuose naudojamos vandens filtravimo sistemos, leidžiančios orą per vandens kamerą efektyviai sulaikyti dulkes ir alergenus. Jie garsėja savo efektyvumu fiksuojant smulkias daleles.

UV sterilizacija:
Tam tikruose dulkių siurbliuose įdiegta UV sterilizavimo technologija. UV šviesa yra panaudota siekiant pašalinti bakterijas, virusus ir alergenus, suteikiant papildomą švaros sluoksnį.

Išmanieji dulkių siurbliai:
Išmanieji dulkių siurbliai, prijungti prie išmaniųjų telefonų ar išmaniųjų namų sistemų, leidžia vartotojams planuoti valymą, valdyti siurblį nuotoliniu būdu ir gauti realiu laiku atnaujinimus apie valymo eigą.

Triukšmo mažinimo technologija:
Triukšmo mažinimo technologijomis siekiama, kad siurbimas būtų tylesnis, o tai pasiekiama patobulinus variklio konstrukciją, izoliaciją ir garsą slopinančias medžiagas.

Baterijos technologija:
Didėjant belaidžių prietaisų kiekiui, baterijų technologijos pažanga yra labai svarbi. Dažniausiai naudojamos ličio jonų baterijos, garsėjančios dideliu energijos tankiu, ilgesniu veikimo laiku ir greitesniu įkrovimu.

Daugiaciklinės sistemos:
Daugiacikloninės sistemos naudoja kelis ciklonus, kad efektyviai atskirtų nešvarumus ir išlaikytų tvirtą siurbimą. Ši technologija dažnai naudojama aukščiausios kokybės dulkių siurbliuose.

Kartu šios technologijos prisideda prie to, kad siurbimas būtų efektyvesnis, patogesnis ir pritaikytas įvairiems vartotojų poreikiams. Nesvarbu, ar gerinama oro kokybė naudojant HEPA filtrus, ar pasitelkiamos išmaniosios funkcijos, dulkių siurblių technologijos ir toliau tobulėja, o tai pagerina valymo patirtį.