Produktų nerasta.

Kamado kepsninės yra rūšis keramikinio grilio, kilusi iš Japonijos. Šis grilis yra apvalios formos ir yra pagamintas iš storos keramikos, kuri leidžia laikyti aukštą temperatūrą ir išlaiko drėgmę, kad maistas būtų minkštesnis ir sultingesnis.

Kamado kepsninės yra daugiafunkcinis įrenginys, kuris gali būti naudojamas kepimui, rūkyto maisto gamybai, kepimui ant tiesioginės ugnies, virimui ir netgi keptti picoms. Šis grilis yra taip pat žinomas savo efektyvumu, naudojant anglis ar malkas.

Kamado kepsninė yra populiarus įrenginys tarp aistringųjų kepėjų, kurie mėgsta valgyti skanius patiekalus su puikiu skoniu ir tekstūra, kurią galima pasiekti tik naudojant šią unikalią kepimo techniką. Kamado kepsninėje iškepta mėsa bus daug sultingesnė negu kepta ant paprasto griliaus.

Šio tipo kepsninės yra labai universalios. Jose galime kepti naudojant deflektorių ir turėsite orkaitės principu veikiantį kepimą, galite kepti tiesiog ant grotelių and tiesioginės ugnies, galite naudoti papildomus kamado grilių priedus ir naudotis rūkymo galimybėmis. Galima kepti picą pasitelkiant picos akmenį-padą. Galima iškepti net pyragą. Tai yra labai universalaus tipo lauko kepsninė kurią pamils kiekvienas ją išbandęs. Kamado kepsninių receptai yra viena populiariausių paieškų susijusių maisto gamyba, nes šios kepsninės turi tikrai labai plačią receptų ivairovę. Jums nereikės apsiriboti tradiciniais šašlykais, nors žinoma nesakome, kad negalime išsikepti ir jų.

Daug keliaujate? Pasirinkite Zyle Kamado mini. Kepsninė kurioje pasigaminsite maisto vienai šeimai ir ją lengvai susidėsite į automobilio bagažinę.

Belaspekta.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą Zyle kamado grilių ir jų priedų. Visiems kamado griliams taikome nemokamą pristatymą Lietuvoje.