Dulkių siurblys Zyle Bora 4000Z su vandens ir HEPA filtrais, 850 W

159.00

Dulkių siurblys Zyle Bora 5000Z su vandens ir HEPA filtrais, 850 W

189.00

Dulkių siurbliai su vandens filtru yra prietaisas, skirtas namų ūkiui ir komerciniams tikslams, skirtas švarių grindų ir kilimų plovimui. Šis siurblys yra skirtas efektyviai valyti ne tik dulkes, bet ir drėgnus nešvarumus.

Dulkių siurblio su vandens filtru darbo principas yra toks: siurblio variklis sukasi ir sugeria ore esančias dulkės, drėgnus nešvarumus ir kitus nešvarumus. Tada oras patenka į siurblio vandens filtrą, kur filtruojami nešvarumai ir drėgmė. Vanduo veikia kaip filtravimo agentas, kuris sugeria nešvarumus ir neleidžia jiems grįžti į aplinką, kaip tai būna su įprastais dulkių siurbliais.

Vandens filtrą galima lengvai išvalyti ir jis yra ilgaamžis. Be to, toks dulkių siurblys gali būti naudojamas ne tik kaip siurblys, bet ir kaip drėkinimo įrenginys ar aerozolinis valytuvas. Tai yra šiuolaikiškas ir efektyvus būdas išlaikyti namus švarius ir sveikus.

Dulkių siurblių su vandens filtru naudojimas gali būti naudingas sergant astma ar kitomis alerginėmis ligomis, nes šie filtrai gali sulaikyti daugiau alergenų ir dulkių nei paprasti filtrai.

Vandens filtrai gali pašalinti ne tik dulkės, bet ir didesnius dulkių erkučių ir alergenų daleles, kurios gali būti sukelėjai astmos priepuolių ar alergijos simptomų, tokių kaip čiaudulys, kosulys, niežėjimas, akių paraudimas ir kt.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad net ir gerai filtruojantis dulkių siurblys su vandens filtru negali visiškai pašalinti alergenų iš namų aplinkos. Todėl rekomenduojama papildomai naudoti kitus alergijos valdymo metodus, pvz., valyti namus dažniau, naudoti antialergines dangas, kambarių oro valytojus ir kt.

Galiausiai, prieš priimant sprendimą dėl dulkių siurblio su vandens filtru naudojimo, rekomenduojama pasitarti su gydytoju arba alergologu, kad būtų patikrinta, ar toks siurblys yra tinkamas jūsų specifinei alergijos situacijai.